Dallime mes rishikimeve të "Qarku Wissembourg"

→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB
(Përditësim i stampës "Infobox Qark në Francë" (via JWB))
(→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB)
|gjatësia = 7.95
| image_map =
| mage_map_përshkrimi =
|Harta_përshkrimi =
}}
'''Qarku Wissembourg''' është një [[Qarqet e Francës|qark]] në [[Francë]], dhe është pjesë e [[Departamentet e Francës|departamentit]] [[Bas-Rhin]].