Dallime mes rishikimeve të "Qarku Wissembourg"

→‎top: Korrigjim, zëvendësova: | mage_map → | image_map duke përdorur AWB
(→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB)
(→‎top: Korrigjim, zëvendësova: | mage_map → | image_map duke përdorur AWB)
 
|gjatësia = 7.95
| image_map =
| image_map_përshkrimi =
| mage_map_përshkrimi =
}}
'''Qarku Wissembourg''' është një [[Qarqet e Francës|qark]] në [[Francë]], dhe është pjesë e [[Departamentet e Francës|departamentit]] [[Bas-Rhin]].