Dallime mes rishikimeve të "Ndershmëria"

1 byte removed ,  7 muaj më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Albamucnata) dhe riktheu rishikimin 1904201 nga Klein Muçi)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
 
Në pikëpamjen e [[Etika|etikës]], ndershmëria zakonisht mendohet cilësi pozitive. Megjithese në jetën e përditshme shumica e njerezve i lejon vetvetes gënjeshtra të vogla, duke e menduar ndershmërine absolute si [[Naiviteti|naivitet]] ose madje marrëzi.
==Pikëpamjet perëndimore mbi ndershmërinëndershmërië==
 
==Shiko edhe==
Anonymous user