Dallime mes rishikimeve të "Lisbona"

3 bytes removed ,  6 muaj më parë
→‎top: Përditësim, zëvendësova: {{Infobox settlement → {{Infobox country duke përdorur AWB
(→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB)
(→‎top: Përditësim, zëvendësova: {{Infobox settlement → {{Infobox country duke përdorur AWB)
Etiketa: Reverted
{{SC|Data|<s>Pa referenca, Pa lidhje interwiki</s>, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme, <s>Nuk ka strukturë</s>, Duhet të plotësohen seksionet :''Historia, Kultura dhe arti, Ekonomia, Transporti, Edukimi, Sporti, Relacionet ndërkombëtare''. --[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 8 gusht 2010 10:52 (CEST)}}
{{Infobox settlementcountry
| name = Lisbona
| native_name = Lisboa