Dallime mes rishikimeve të "Pjesët përbërëse të kompjuterit"

Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Ushqyesi ==
Furnizon me rrymë elektrike të gjitha pjesët e brendshme të kompjuterit. Ai ndodhet brenda kasës dhe zakonisht shitet së bashku me të.
 
Ushqyesi përfshihet në pjesët e leshit
 
== Karta bazë ==
Anonymous user