Dallime mes rishikimeve të "Benim Hayatım"

10 bytes removed ,  7 muaj më parë
→‎top: Përditësim, zëvendësova: |zhanri → | genre, |skenari → | writer, |regjisori → | director, |aktori → | starring, |kompozitori → | composer, |shteti → | country, |gjuha → | language, |sezoni duke përdorur AWB
(Faqe e re: {{Infobox Television |titulli = Benim Hayatım |zhanri = Dramë |skenari = Ali Buhara Mete |regjisori = Onur Tan (Genel) |aktori = Nilsu Berfin Aktaş<br>Genco Özak |shteti = Turqia |gjuha = Turqisht |sezoni = 1 |episodi = 3 |kompizitori_i_intros = Burhan Bayar |kompozitori = Batuhan Fırat |producenti = Bahadır Özdener |vendndodhja = Stamboll...)
 
(→‎top: Përditësim, zëvendësova: |zhanri → | genre, |skenari → | writer, |regjisori → | director, |aktori → | starring, |kompozitori → | composer, |shteti → | country, |gjuha → | language, |sezoni duke përdorur AWB)
{{Infobox Television
|titulli = Benim Hayatım
|zhanri genre = Dramë
|skenari writer = [[Ali Buhara Mete]]
|regjisori director = Onur Tan (Genel)
|aktori starring = [[Nilsu Berfin Aktaş]]<br>[[Genco Özak]]
|shteti country = [[Turqia]]
|gjuha language = [[Gjuha turke|Turqisht]]
|sezoni num_seasons = 1
|episodi num_episodes = 3
|kompizitori_i_intros = [[Burhan Bayar]]
|kompozitori composer = [[Batuhan Fırat]]
|producenti producer = [[Bahadır Özdener]]
|vendndodhja = [[Stambolli|Stamboll]]
|kohëzgjatja runtime = 120 minuta
|programi = [[Star TV]]
|formata_e_figurës picture_format = [[576i]] ([[16:9]] [[Televizion me definicion standard|SDTV]])<br>[[1080i]] ([[Televizon me definicion të lartë|HDTV]])
|formata_e_audios audio_format = [[Tingull stereofonik|Stereo]]
|transmetimi_i_parë first_run = 31 tetor 2021
|transmetimi_i_fundit last_aired = duke vazhduar
}}
'''Benim Hayatım''' (Shqip: ''Jeta Ime'') është një serial televiziv turke prodhuar nga [[BVB Yapım]], shkruar nga Sadettin Tolan dhe [[Ali Buhara Mete]], me regji nga Orkun Çatak, episodi i parë i të cilit u transmetua më 31 tetor 2021.