Dallime mes rishikimeve të "Kuzhina shqiptare"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Burimet: Shtova informacion)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Ndër pijet jo alkoolike është për tu përmendur boza (një pije freskuese me bazë misrin), e prodhuar në veri të vendit sidomos në krahinën e Kukësit si dhe rehania, e cila vjen nga lëngu i rrushit dhe është pije tipike e Skraparit.
 
Tipke e Tiranes eshte pjeshke me kastravec e perlyer me salcekosi!
 
== Burimet ==
Anonymous user