Dallime mes rishikimeve të "Magdalena Cara"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.5
vNo edit summary
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.5)
{{cung}}
 
Magdalena Cara ka lindur në Tiranë në vitin 1963 dhe është lektore në [[Universiteti Bujqësor i Tiranës|Universitetin Bujqësor të Tiranës]], në [[Fakulteti i Bujqësisë dhe Mjedisit i Universitetit Bujqësor të Tiranës|Fakultetin e Bujqësisë dhe Mjedisit]] prej vitit 2005.<ref>{{Cite web |url=https://ubt.edu.al/sq/fakulteti-i-bujqesise-dhe-mjedisit/departamenti-i-mbrojtjes-se-bimeve-2/gmk-fitopatologjia/ |title=Kopje e arkivuar |access-date=31 korrik 2021 |archive-date=31 korrik 2021 |archive-url=https://web.archive.org/web/20210731150350/https://ubt.edu.al/sq/fakulteti-i-bujqesise-dhe-mjedisit/departamenti-i-mbrojtjes-se-bimeve-2/gmk-fitopatologjia/ |url-status=dead }}</ref>
 
== Edukimi ==