Dallime mes rishikimeve të "Egzona Mulgeci"

7 bytes removed ,  1 vit më parë
v
Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
{{Infobox person|emri=Egzona Mulgeci|vendlindja=[[Tiranë]]|qyteti ku jeton=[[Tropoja]]|kombësia=Shqiptare|profesioni=Modele}}'''Egzona Mulgeci''' është një modele shqiptare nga [[Tropoja]]. Ajo është paraqitur në një konkurs bukurie në programin televiziv “She’s On Top” në kuadër të ''[[Top Channel]]''.<ref>{{cite web|url=https://top-channel.tv/2020/07/02/bombastike-modelja-shqiptare-djeg-instagramin-me-foton-e-fundit/|title=“Bombastike”/ Modelja shqiptare ‘djeg’ instagramin me foton e fundit|last1=|date=2 korrik 2020|website=[[Top Channel]]|language=sq|accessdate=6 tetor 2020}}</ref>
 
== Jeta dhe karriera si modele ==