Dallime mes rishikimeve të "Lufthansa"

12 bytes removed ,  4 muaj më parë
v
Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
* Luftfahrtgesellschaft Walter – Linja ajrore gjermane me kosto të ulët e integruar në Eurowings në tetor 2017, shitur te Zeitfracht në 2019
* Lufthansa Italia (2009 – 2011) – Krijuar një degë e linjës ajrore italiane, duke ndarë IATA, ICAO, dhe thirrjet telefonike me Lufthansa kryesore
* SunExpress Deutschland (2011 &#x2013; 2020) &#x2013; Filiali gjerman i SunExpress <ref>{{Cito web|title=aviation24.be|publisher=|url=https://www.aviation24.be/airlines/lufthansa-group/lufthansa/lufthansa-shuts-down-sunexpress-germany-turkish-branch-stays-active/|format=|accessdate=|archiveurl=|date=2020-06-23|language=en}}</ref> <ref name="aerotelegraph.com">[https://www.aerotelegraph.com/sun-express-deutschland-wird-liquidiert aerotelegraph.com] (German) 23 June 2020</ref>