Dallime mes rishikimeve të "Mata Hari (këngë)"

v
Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
 
=== Përzgjedhja e brendshme ===
Më 20 mars 2020, transmetuesi Azerbajxhan [[Televizioni İctimai|İTV]] konfirmoi se [[Samira Efendi]] do të përfaqësonte Azerbajxhanin në garën 2021.<ref>{{Cito web|last=|date=20 March 2020|title=Efendi is coming: Azerbaijan confirms “Cleopatra” singer for Eurovision 2021|url=https://wiwibloggs.com/2020/03/20/efendi-azerbaijan-confirms-cleopatra-singer-for-eurovision-2021/252291/|url-status=live|website=Wiwibloggs|language=en}}</ref> Një teaser për Mata Hari u publikua në 11 Mars 2021 në kanalin zyrtar të Eurovision YouTube.<ref>{{Cito web|title=Teaser - Efendi - Azerbaijan 🇦🇿 - Eurovision 2021|url=https://www.youtube.com/watch?v=igQ1P8LIv7w&ab_channel=EurovisionSongContest|access-date=2021-03-11|website=YouTube|language=en}}</ref>
 
=== Në Eurovision ===