Dallime mes rishikimeve të "Filmi Tuneli"

37 bytes removed ,  3 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 213.16.216.233) dhe riktheu rishikimin 2059835 nga CommonsDelinker
(U kthye versioni 2059835 i bërë nga CommonsDelinker (diskutimet))
Etiketat: Undo Reverted
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 213.16.216.233) dhe riktheu rishikimin 2059835 nga CommonsDelinker)
Etiketa: Manual revert
 
{{InterMovie
|Emri={{PAGENAME}}
 
[[Skeda:Uvs191023-002.jpg|parapamje]]
|TitullFilm={{PAGENAME}}
|TitullOrg=