Dallime mes rishikimeve të "542 p.e.s."

18 bytes added ,  4 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 188.172.109.78) dhe riktheu rishikimin 1585711 nga Marbott
No edit summary
Etiketat: Reverted Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 188.172.109.78) dhe riktheu rishikimin 1585711 nga Marbott)
Etiketa: Manual revert
 
Mbi [[viti]]n '''542 p.e.s.'''.
Gentian Gacaj
 
==Ngjarje==