Dallime mes rishikimeve të "Sevdai Radogoshi"

Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.71.95 dhe 2A01:C22:D488:8000:A1F3:89A5:2BBD:656E) dhe riktheu rishikimin 2006582 nga OJ 1974
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.71.95 dhe 2A01:C22:D488:8000:A1F3:89A5:2BBD:656E) dhe riktheu rishikimin 2006582 nga OJ 1974)
Etiketa: Manual revert
 
{{Infobox komedian
| emri = Qumili
| foto = Kek
| titulli =
| emri i vërtetë = Sevdai Radogoshi
| ditëlindja = {{Ditëlindja dhe mosha|26|2|1958}}
| vendlindja = {{KOS}}, Gjakovë
| ditëvdekja =
| vendvdekja =
| mediumi =
| rroga =
| bashkëshort =
| fëmijë = 3
| nacionaliteti = Shqiptarë
| webfaqja =
}}
 
'''Sevdai Radogoshi''' (lindur ne 26 shkurt 1958) ishte nje aktor shqiptar.
 
==Jeta==