Dallime mes rishikimeve të "Butrinti i përjetshëm"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.48.186) dhe riktheu rishikimin 1606559 nga Magioladitis
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.48.186) dhe riktheu rishikimin 1606559 nga Magioladitis)
Etiketa: Manual revert
eda[[Skeda:Butrinti i përjetshëm.JPG|thumb|200px]]
[[Sk
eda:Butrinti i përjetshëm.JPG|thumb|200px]]
'''Butrinti i përjetshëm''' Autori: Richard Hodges. Botuesi: Toena. Faqet e librave 260.