Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Βατο"

(u bë)
Hey Bato, mund ta fshish [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Edin_D%C5%BEeko&redirect=no ate faqen]? [[Edin Xheko]] u ndryshua ne titull pa diskutim dhe nje editor me kerkoi qe te kthej titullin e vjeter. Per ta bere duhet fshire ajo faqja tek linku. [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 24 janar 2022 18:36 (CET)
:Pershendetje {{ping|Ktrimi991}} {{u bë}} – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 25 janar 2022 11:27 (CET)
:{{ping|Ktrimi991}}, gjithashtu ndryshova emrin dhe ridrejtimet. – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 25 janar 2022 11:39 (CET)