Dallime mes rishikimeve të "Lista e llojeve të kafshëve: R"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.237.16.194) dhe riktheu rishikimin 1705569 nga 46.19.225.171
Etiketa: Reverted
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.237.16.194) dhe riktheu rishikimin 1705569 nga 46.19.225.171)
Etiketa: Manual revert
 
*[[Rinoceronti]]
*[[Rakuni]]
*Rosa
*Rei
*