Dallime mes rishikimeve të "Ramadan Limani"

9 bytes removed ,  10 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.186.81.52) dhe riktheu rishikimin 1634288 nga Arianit
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.186.81.52) dhe riktheu rishikimin 1634288 nga Arianit)
Etiketa: Manual revert
'''Ramadan Limani''' Lindi më 15.03.1962 në Llojan të Kumanovës. E ka mbaruar Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore në vitin 1985. I ka përfunduar edhe studimet postdiplomike - master në Departamentin e Matematikës dhe i vazhdon studimet për doktoraturë.
 
MutitNë vitet 1984 – 1986 ka punuar si profesor në gjimnazin “Sami Frashri”. Që nga viti 1986 është ligjërues në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore në Universitet të Prishtinës.
Në vitet 1984 – 1986 ka i
Mutit punuar si profesor në gjimnazin “Sami Frashri”. Që nga viti 1986 është ligjërues në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore në Universitet të Prishtinës.
 
Është antar i Lëvizjes Vetëvendosje.