Dallime mes rishikimeve të "Deti i Vdekur"

122 bytes added ,  6 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.6
(Ndryshova disa gjera te vogla.)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.6)
 
# https://perishednationssq.wordpress.com/kapitulli-3-populli-i-lutit-dhe-qyteti-qe-u-kthye-permbys/
# https://www.kuran-index.com/Motori/Kerko {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20200806150419/http://www.kuran-index.com/Motori/Kerko |date=6 gusht 2020 }}
# https://fakteplus.net/disa-fakte-rreth-detit-te-vdekur-si-shpejgohet-ne-kuran/