Dallime mes rishikimeve të "Avokati"

112 bytes added ,  4 muaj më parë
→‎Avokatia në Shqipëri: Shtova përmbajtje.
(Shtova përmbajtje të nevojshme.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Avokatia në Shqipëri: Shtova përmbajtje.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
 
Në mënyrë për të marrë titullin ''Avokat'' është e nevojshme gjithashtu ndërmarrja e një periudhe të praktikës në një firmë të një avokat tjetër, që përbën një kusht të nevojshëm për tu marrë "Provimin e Avokatisë", i cili nëse kalohet e kualifikon aplikantin për ushtrimin e aktiviteteve që përbëjnë këtë profesion.
Avokat im është një zyrë avokatie shumë profesionale dhe me përvojë. www.avokatim.com . Na kontaktoni .
 
== Burim i të dhënave ==
Anonymous user