Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

v
→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
 
 
 
 
[[Skeda:Fakulteti i Histori-Filologji.jpg|thumb|300px]]
'''Fakulteti i Histori Filologjisë''' i [[Universiteti i Tiranës|Universitetit të Tiranës]] është një nga fakultetet të para te këtij universiteti.