Dallime mes rishikimeve të "Devdas"

110 bytes added ,  6 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.6
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: Përditësim Movie-Box → Infobox film duke përdorur AWB)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.6)
 
== Lidhje të jashtme ==
* {{imdb titull|id=0238936|titulli=Devdas}}
* [http://devdas.indiatimes.com/ Faqja zyrtare] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20160505085616/http://devdas.indiatimes.com/ |date=5 maj 2016 }}
* [http://molodezhnaja.ch/india_d.htm#devdas Reviev dhe Screenshots te Molodezhnaja]