Dallime mes rishikimeve të "Ramadan Limani"

40 bytes removed ,  1 vit më parë
v
→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.186.81.52) dhe riktheu rishikimin 1634288 nga Arianit)
Etiketa: Manual revert
v (→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
 
 
[[Skeda:Ramadan Limani.jpg|thumb|150px]]
'''Ramadan Limani''' Lindi më 15.03.1962 në Llojan të Kumanovës. E ka mbaruar Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore në vitin 1985. I ka përfunduar edhe studimet postdiplomike - master në Departamentin e Matematikës dhe i vazhdon studimet për doktoraturë.