Dallime mes rishikimeve të "Shkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo"

v
→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB
[pending revision][pending revision]
(gabimet tuaja)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
 
{{për përmirësim}}
 
[[Skeda:Shkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo.jpg|thumb|200px]]
'''Shkëlqimi dhe renia e shokut zylo''' është roman i shkrimtarit [[Dritëro Agolli]] i botuar më 1973.