Dallime mes rishikimeve të "Kannonkoski"

170 bytes added ,  1 vit më parë
v
Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: Korrigjim, zëvendësova: {{Infobox country → {{Infobox settlement duke përdorur AWB)
Etiketa: Manual revert
v (Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
Etiketa: Reverted
|Provinca = [[Finlanda Perëndimore]]
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 549.62 <ref name="total_area">{{Cite web |{{subst:!}}url= http://www.maanmittauslaitos.fi/sites/default/files/pinta-alat_2011_kunnannimenmukaan.xls |{{subst:!}}title= Sipërfaqja sipas komunave nga 1 janar 2011 |{{subst:!}}accessdate= 9 mars 2011 |{{subst:!}}publisher= Land Survey of Finland |{{subst:!}}format= PDF |{{subst:!}}language=fi, se}}</ref>
| population_total = 1,469 <ref name="population_count">{{Cite web|{{subst:!}}url=http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|{{subst:!}}title=VÄESTÖTIETOJÄRJESTELMÄ REKISTERITILANNE 30.06.2015|{{subst:!}}publisher=Population Register Center of Finland|{{subst:!}}language=fi, se|{{subst:!}}accessdate=17 korrik 2015|{{subst:!}}archiveurl=https://web.archive.org/web/20160303190330/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|{{subst:!}}archivedate=3 mars 2016|{{subst:!}}url-status=dead|{{subst:!}}access-date=8 janar 2016|{{subst:!}}archive-date=11 korrik 2015|{{subst:!}}archive-url=https://archive.is/20150711162840/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0}}</ref>
|Dendësia = 3.3
|Lartësia =