Dallime mes rishikimeve të "Kannonkoski"

170 bytes removed ,  1 vit më parë
v
Heqje e lidhjeve multimediale të prishura (via JWB)
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Heqje e lidhjeve multimediale të prishura (via JWB))
v (Heqje e lidhjeve multimediale të prishura (via JWB))
|Provinca = [[Finlanda Perëndimore]]
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 549.62 <ref name="total_area">{{Cite web {{subst:!}}|url= http://www.maanmittauslaitos.fi/sites/default/files/pinta-alat_2011_kunnannimenmukaan.xls {{subst:!}}|title= Sipërfaqja sipas komunave nga 1 janar 2011 {{subst:!}}|accessdate= 9 mars 2011 {{subst:!}}|publisher= Land Survey of Finland {{subst:!}}|format= PDF {{subst:!}}|language=fi, se}}</ref>
| population_total = 1,469 <ref name="population_count">{{Cite web{{subst:!}}|url=http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0{{subst:!}}|title=VÄESTÖTIETOJÄRJESTELMÄ REKISTERITILANNE 30.06.2015{{subst:!}}|publisher=Population Register Center of Finland{{subst:!}}|language=fi, se{{subst:!}}|accessdate=17 korrik 2015{{subst:!}}|archiveurl=https://web.archive.org/web/20160303190330/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0{{subst:!}}|archivedate=3 mars 2016{{subst:!}}|url-status=dead{{subst:!}}|access-date=8 janar 2016{{subst:!}}|archive-date=11 korrik 2015{{subst:!}}|archive-url=https://archive.is/20150711162840/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0}}</ref>
|Dendësia = 3.3
|Lartësia =