Dallime mes rishikimeve të "Lojëra të veçanta të fatit"

v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Faqe e re: Lojërat e veçanta të fatit janë lojëra në të cilat individi i kundërvehet organizuesit dhe pret fitim, varësisht nga lartësia e depozitit të vet dhe e rregullave të lojës. <r...)
 
<small><references /></small>
 
[[Category:Lojëra fatiefati]]