Lojëra të veçanta të fatit: Dallime mes rishikimesh

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
vNo edit summary
Rreshti 5:
fitimeve, siç janë:
# lojërat në kasino,
# lojërat në automate në klube të veçanta dhe me mekanizma të tjerë me rol të shumëfishtë dhe me fitime, siç është (multiplejeri) dhe
shumëfishtë dhe me fitime, siç është (multiplejeri) dhe
# lidhja me kusht për rezultate dhe ngjarje të ndryshme – basti;
{{cung}}