Dallime mes rishikimeve të "Virusi"

54 bytes added ,  6 muaj më parë
Shtova permbajte
[pending revision][pending revision]
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Shtova permbajte)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
 
 
Një lloj i veçant i virusit është '''bakteriofagu''' (virusi që sulmon bakteriet) dhe ka formën si të spermatozoidit të njeriut.Viruset gjithashtu mund te shumohen brenda trupit tone
 
== Përmasat e Viruseve ==
Anonymous user