Dallime mes rishikimeve të "Arti figurativ"

No change in size ,  4 muaj më parë
v
→‎Referimet: Korrigjim, zëvendësova: == Referenca == → == Referimet == duke përdorur AWB
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*\|\s*(?:access\-?|archive\-?|doi\-broken\-|lay\-|pmc\-embargo\-|publication\-|air\-?)?date\s*=\s*\d{1,2} +)February( +\d{4}) +\1shkurt\2, -(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*\|\s*(?:access\-?|archive\-?|doi\-broken\-|lay\-|pmc\-embargo\-|publication\-|air\-?)?date\s*=\s*\d{1,2} +)October( +\d{4}) +\1tetor\2))
v (→‎Referimet: Korrigjim, zëvendësova: == Referenca == → == Referimet == duke përdorur AWB)
* [[Arti neofigurativ]]
 
== ReferencaReferimet ==
{{Reflist}}