Dallime mes rishikimeve të "FIFA"

1 byte added ,  4 muaj më parë
v
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*\|\s*(?:access\-?|archive\-?|doi\-broken\-|lay\-|pmc\-embargo\-|publication\-|air\-?)?date\s*=\s*\d{1,2} +)June( +\d{4}) +\1qershor\2))
 
*[[UEFA]] në [[Evropë]]
 
==Referenca Referime ==
{{Reflist}}