Dallime mes rishikimeve të "Livoçi i Epërm"

v
(→‎top: Korrigjim, zëvendësova: {{Infobox country → {{Infobox settlement duke përdorur AWB)
Etiketa: Manual revert
 
<!-- == Historia == -->
<!-- == Shih dhe këtë == -->
== BurimetReferime ==
{{reflist}}
<ref>{{cite book|last1=Osmani|first1=Jusuf|title=Vendbanimet e Kosovës|publisher=Shkrola|isbn=9951-8547-5-3|page=111}}</ref>