Dallime mes rishikimeve të "Peter Bartl"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
* ''Albania Sacra: Geistliche Visitationsberichte aus Albanien. 4: Diözese Pulati'', 2017.
 
== ReferimetReferime ==
<references />
[[Kategoria:Libra]]