Qemal Butka: Dallime mes rishikimesh

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
 
Rreshti 6:
kryetar i Bashkisë së Tiranës prej vitit 1936 deri në vitin 1937.
 
== ReferimetReferime ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]