Dallime mes rishikimeve të "Hysni Milloshi"

v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
Edhe pse kishte marrë pjesë dhe në zgjedhje të mëparshme, në këtë garë kandidimi i tij u kthye në faktor kyç në atë që konsiderohej si “Fitore e Pirros” e [[Lulzim Basha|Lulzim Bashës]] ndaj kryetarit të atëhershëm të Bashkisë Tiranë, Edi Rama, duke fituar rreth 1400 vota.<ref>{{citation|url=http://www.ama-news.al/2012/04/basha-vajton-humbjen-e-hysni-milloshit-e-beri-kryebashkiak/|accessdate=2013-10-29|publisher=AMA News|date=25 prill 2012|title=Basha vajton humbjen e Hysni Milloshit, e bëri kryebashkiak|trans-title=Basha mourns over Hysni Milloshi's death, he became a Mayor because of him|language=sq}}</ref>
 
==Referimet Referime ==
{{reflist}}