Prince Albert (Saskatchewan): Dallime mes rishikimesh

v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
→‎top: Korrigjim, zëvendësova: mage_map → image_map (4) duke përdorur AWB
 
Rreshti 78:
'''Prince Albert''' është një [[Lista e qyteteve në Kanada|qytet]] në [[Provincat dhe territoret e Kanadasë|provincën]] [[Saskatchewan]], në [[Kanadaja|Kanada]]. Qyteti ka një sipërfaqe 65.68&nbsp;km² dhe popullsi 34138 banorë.<ref>{{cite web|url=http://www12.statcan.gc.ca/census-recensement/2011/dp-pd/hlt-fst/pd-pl/Table-Tableau.cfm?LANG=Eng&T=101&S=50&O=A|title=Population and dwelling counts, for Canada, provinces and territories, and census subdivisions (municipalities), 2011 and 2006 censuses (Ontario)|publisher=Statistics Canada|date=8 shkurt 2012|accessdate=22 tetor 2012}}</ref>
 
== ReferimetReferime ==
{{referenca}}