Dallime mes rishikimeve të "Qendërzimi"

1 byte added ,  2 muaj më parë
v
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1)
Menaxhimi i niveleve më të ulëta kryen punët që drejtohen dhe kontrollohen nga menaxherët e lartë. (Ekipi BMS, 2013)<ref>Ekipi BMS, (2013). Karakteristikat e rëndësishme të centralizimit BMS.co.in. [online] [http://bms.co.in/ bms.co.in] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20180111010106/http://www.bms.co.in/ |date=11 janar 2018 }}: Bachelor i Studimeve të Menaxhimit. Në dispozicion në: http://www.bms.co.in/important-features-of-centralization/</ref>
 
== BurimetReferime ==
 
[[Kategoria:Biznes]]