Dallime mes rishikimeve të "Lutfi Hoxha"

No change in size ,  2 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.211.119 (diskutimet) në versionin e fundit nga 213.207.35.32.
No edit summary
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.211.119 (diskutimet) në versionin e fundit nga 213.207.35.32.)
Etiketa: Rollback
 
==Filmografia==
 
*[[Ne dhe Lenini]] (19892009)
*[[Një ditë e mrekullueshme|Nje dite e mbrekullueshme]] (19832003) TV
*[[Vetmi]] (1990) - Leko
*[[Pranvera s'erdhi vetëm|Pranvera s'erdhi vetem]] (1988)