Dallime mes rishikimeve të "Bismilahi"

1 byte removed ,  8 muaj më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
 
Tre emrat e caktuar të Besmelesë - ''[[Allah]]'', ''er-Rahman'' dhe ''er-Rahim'' - përkojnë me tre të parët e [[Emrat e bukur të Allahut|99 emrave të Zotit]] në Islam.
 
== ReferimetReferime ==
{{reflist}}