Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
v
v (robot Adding: id:Bride and Prejudice)
[[Category:Filma bazuar në roman]]
[[Category:Filma 2004]]
 
 
[[de:Liebe lieber indisch]]
[[en:Bride and Prejudice]]
[[fr:Coup de foudre à Bollywood]]
[[id:Bride and Prejudice]]
[[nl:Bride & Prejudice]]
[[sv:Kärlek & fördom]]