Dallime mes rishikimeve të "Muhu"

6 bytes added ,  6 muaj më parë
Materiali multimedial Cliffs.JPG u zëvendësua me materialin multimedial Üügu_Cliff.jpg nga përdoruesi CommonsDelinker me arsyetimin: File renamed: [[:c:COM:FR#FR2|C
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Materiali multimedial Cliffs.JPG u zëvendësua me materialin multimedial Üügu_Cliff.jpg nga përdoruesi CommonsDelinker me arsyetimin: File renamed: [[:c:COM:FR#FR2|C)
Image:MuhuStronghold.JPG|Fortesa e Muhut.
Image:MuhuMonument.JPG|Monument në fortesë.
Image:CliffsÜügu Cliff.JPGjpg|Shkëmbinjtë Ygu.
Image:muhumuseum.jpg|Muzeumi i Muhut.
Image:In classroom of village school.JPG|Shkollë e vjetër