Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
 
v
|SD=[[Miramax]]
|GENRE=Dramë, Romancë dhe [[Muzikël]]
|FRKV=[[6 Tetor]] [[2004 në film|2004]]
|MOSH=6
|BUX=7 Milion $
24.783

edits