Dallime mes rishikimeve të "Babudovica"

62 bytes added ,  2 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: Korrigjim, zëvendësova: {{Infobox country → {{Infobox settlement duke përdorur AWB)
Etiketa: Manual revert
vNo edit summary
 
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
<!-- == Shih dhe këtë == -->
* [[Zubin Potoku]]
* [[Liqeni i Ujmanit]]
* [[Komuna e Zubin Potokut]]
<!-- == Burimet == -->
{{reflist}}