Dallime mes rishikimeve të "Doktor Shkence"

11 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Studimet pasuniversitare janë studime të thelluara shkencore apo profesionale/shkencore të cilat vazhdohen pasi që kandidati i caktuar i ka mbaruar studimet themelore universitare dhe...)
 
{{dyshim}}
Studimet pasuniversitare janë studime të thelluara shkencore apo profesionale/shkencore të cilat vazhdohen pasi që kandidati i caktuar i ka mbaruar studimet themelore universitare dhe ka fituar thirrje universitare në bazë të Ligjit në fuqi.