Dallime mes rishikimeve të "KF Besiana"

1 byte added ,  15 vjet më parë
v
v (Kthyer tek redaktimi i fundit nga Ko.S.ystem.OV@)
 
==Trajneri==
Kryetrajneri i këtij klubi quhet [[Selatin Vokrri]] ndersa ndihmes trajner jane Idriz Mehmeti dhe Shaban Hajdari
 
== Rezultate ==
574

edits