Dallime mes rishikimeve të "Çanaçeshme"

16 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Çanaçeshme''' ështështë një mëhallëmëhalla e dytë më e madhe në [[gjilanGjilan]] dhe pas [[Gavran|Gavranit]]it ma e madhja.
 
{{Gjeo-cung}}
574

edits