Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

v
Tek seksioni shfleto, hyrja "Prej A deri Zh" besoj se eshte e panevojshme. Gjithashtu mua me ngjan sikur nuk shkon gramatikisht.
: Nevoitet shum, po qysh dush bone.
:: Une nuk e di fare si ta ndryshoj ate, nqs ti di te pakten a mund tja ndryshosh emrin ne "Arkiva" ose "Gjithçka" ose nje fjale tjeter. Dhe per cfare duhet? Asnje nga wikipediat e tjera qe po shihja nuk e ka.
574

edits