Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Tung"

147 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
Ndryshim termash, dhe i drejtohet perdoruesit me veten e trete
(ca ndryshime, dhe nje fjali e shkurter anglisht per ata qe s'flasin shqip)
v (Ndryshim termash, dhe i drejtohet perdoruesit me veten e trete)
{| border=1
|-
|'''TungMirë se vini!'''<br/>
Anëtarët e Wikipedias ju dëshirojnëurojnë mirëseardhjemirëseardhjen (''Welcome to the Albanian Wikipedia'').
Ndodheni në '''fletën tuaj personale'''. Këtu mund të gjeni [[Përdoruesi diskutim:{{PAGENAME}}|faqen tuaj të diskutimeve]].
 
{{PAGENAME}}, përPër tu futur më lehtë në rrjedhat e Wikipedias dhe për të rritur frytin e punës tënde, ju keshillojmë të shfletoshshfletoni fletatfaqet: përe [[Stampa:Ndihmë|ndihmëndihmës]] dhe për çështje [[Stampa:Administrata|çështjeve administrative]] rreth projektit. NdoshtaMos kjo në fillim kushton pak kohë, por kjo do të shpërblehet brenda një kohe të shkurtë. Mosharroni harrose Wikipedianët janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë, për këtëprandaj mos ngurokini eturp shtro pyetjenpyesni.
{{PAGENAME}}, kjo është [[Përdoruesi:{{PAGENAME}}|fleta personale]] e juaja, ndërsa këtu ke fletën e [[Përdoruesi diskutim:{{PAGENAME}}|diskutimeve]]
 
{{PAGENAME}}, për tu futur më lehtë në rrjedhat e Wikipedias dhe për të rritur frytin e punës tënde, të keshillojmë të shfletosh fletat: për [[Stampa:Ndihmë|ndihmë]] dhe për çështje [[Stampa:Administrata|administrative]] rreth projektit. Ndoshta kjo në fillim kushton pak kohë, por kjo do të shpërblehet brenda një kohe të shkurtë. Mos harro Wikipedianët janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë, për këtë mos nguro e shtro pyetjen.
 
'''[[Wikipedia:Kuvendi|Anëtarët e Wikipedias]]'''
574

edits