Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

[[Përdoruesi:Joni|Joni]] 2005 Dhjetor 6 20:13 (UTC)
: Nuk e ki vetëm ti ket mendim, menova por si de.wiki ose en.wiki me bër, amo e lash, nuk po du me thone se me pas perkhty por strukturen, une nuk kam problem me ket ide, dhe lajotin e mir e ka it.wiki, dhe guri majlor, edhe gjermani e ka kilometer, amo apet i thojnë Meilenstein. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.ystem.OV@]] 2005 Dhjetor 6 20:28 (UTC)
 
::[[Faqja_Kryesoreprov|Shikoni ketu]] sa per fillim. Besoj se grafikisht eshte me e prezantueshme se aktualja. Duhet te gjejme diku nje vend per nje fotografi, ndoshta dhe ate te skenderbeut po pak me te vogel. Me thoni cmendoni dhe beni ndryshimet qe mendoni se mund ta bejne me te mire faqen. Faqja '''Faqja_Kryesoreprov''' eshte krijuar perkohesisht, do griset kur te vendosim mbi pamjen perfundimtare.[[Përdoruesi:Joni|Joni]] 2005 Dhjetor 6 21:14 (UTC)
 
== Template Majtas ==
574

edits