Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

v
::[[Faqja_Kryesoreprov|Shikoni ketu]] sa per fillim. Besoj se grafikisht eshte me e prezantueshme se aktualja. Duhet te gjejme diku nje vend per nje fotografi, ndoshta dhe ate te skenderbeut po pak me te vogel. Me thoni cmendoni dhe beni ndryshimet qe mendoni se mund ta bejne me te mire faqen. Faqja '''Faqja_Kryesoreprov''' eshte krijuar perkohesisht, do griset kur te vendosim mbi pamjen perfundimtare.[[Përdoruesi:Joni|Joni]] 2005 Dhjetor 6 21:14 (UTC)
 
::: E pash dhe për fillim jo keç, për fotos, ish kon mas së mir majtas-midis dhe duhët të ndrohët qdo dy a tre javë. masi nuk jemi qa aktiv, menova me lon Faqen Kryesore mbrojter. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.ystem.OV@]] 2005 Dhjetor 6 21:27 (UTC) PS: E zhvendosa.
 
== Template Majtas ==
24.783

edits